Tłok kompletny Perkins nie zawodny element silnika

Tłok ze sworzniem Perkins 104.22

Tłok kompletny Perkins może być dopasowany do typu silnika maszyn, sygnowanych nazwą tej firmy. To element, który przekazuje moc i moment obrotowy silnika na korbowód i wał korbowy.

Dostępny w asortymencie naszego sklepu internetowego tłok do silnika wysokoprężnego, stanowi kluczowy element ruchomy tego produktu. Każdy oferowany przez nas tłok jest wprowadzany w ruch poprzez wybuch mieszanki paliwa i powietrza. Zachodzi to w cylindrze głównym. Zadaniem tłoka jest przekazanie mocy i momentu obrotowego silnika na wał korbowy i korbowód. Optymalna praca tłoka wymaga zastosowania kilku dodatkowych elementów. Do tej kategorii zaliczają się łożyska, sworzeń i wszelkiego typu zabezpieczenia, a także wymagane pierścienie, odpowiadające za szczelność przestrzeni spalania mieszanki i sprawne działanie filmu olejowego. Proponowany przez nas tłok kompletny Perkins jest dostarczany do każdego klienta w odpowiednim opakowaniu. Jest ono zabezpieczone przed ewentualnym uszkodzeniem, które mogłoby powstać w trakcie transportu wybranego modelu tłoka.

Tłok kompletny Perkins do maszyn rolniczych i budowlanych tej marki

Tłok z pierścieniami Perkins 403
Tłok z pierścieniami Perkins 403

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się tłok wykonany w taki sposób, aby jego zużycie nastąpiło po stosunkowo długim czasie intensywnej eksploatacji. Proponujemy produkt dedykowany wielu modelom pojazdów mechanicznych, używanych w branży rolniczej, budowlanej czy przemysłowej. Atrakcyjna oferta naszego sklepu internetowego obejmuje także tłok z pierścieniami Perkins, dostępny w wielu wymiarach. To element o podwyższonej wytrzymałości mechanicznej na powstałe w trakcie jego pracy uszkodzenia. Wszystkie parametry wybranego tłoka i listę modeli, do których pasuje ten element, podajemy na naszej stronie internetowej, co umożliwia wybór odpowiedniego produktu, idealnie dobranego do potrzeb właściciela bądź użytkownika maszyny budowlanej bądź rolniczej. Wpływa to na szybki i bezproblemowy zakup wybranego tłoka.

Warto przeczytać: Świece żarowe dedykowane maszynom budowlanym i rolniczym

Niezawodny w działaniu tłok można dopasować do modelu posiadanej maszyny, używanej w przemyśle ciężkim, branży budowlanej czy przemysłowej. To element odpowiadający za sprawne działanie silnika wysokoprężnego, montowanego w wyżej wymienionych pojazdach mechanicznych.